Okno z widokiem na Rzekę - konkurs fotograficzny

konkurs fotograficzny

Osiedle Rybaki nie przypadkowo jest siedzibą naszej Fundacji, to właśnie ta historyczna część Torunia od zawsze związana z Wisłą, oraz jej sąsiedztwo z Portem Zimowym uznaliśmy za naturalną lokalizację dla prowadzenia naszych działań związanych z Rzeką.

W ramach aktywizacji społeczności lokalnej, oraz przybliżenia mieszkańcom Torunia tej historycznej i nieco zapomnianej części naszego miasta zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Okno z widokiem na Rzekę" poświęconego osiedlu Rybaki.

konkurs fotograficzny

REGULAMIN KONKURSU:1. Konkurs adresowany jest zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Tematem prac jest toruńskie osiedle Rybaki.

2. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Fundacji Wolna Wisła, oraz prezentację podczas wystawy.

3. Maksymalna ilość prac od jednego autora/autorki to 10 fotografii.

4. Prace w formacie cyfrowym (min. 2400x3200 px) należy nadsyłać na adres fundacja@wolnawisla.pl lub dostarczyć do siedziby fundacji (ul.Rybaki 38, Toruń) do dnia 2 września 2019 r.

5. Ogłoszenie wyników oraz otwarcie plenerowej wystawy pokonkursowej odbędzie się 15 września 2019 r. przed siedzibą naszej fundacji (róg ulicy Rybaki i ulicy Stromej).

6. Dla wszystkich uczestników/uczestniczek konkursu przewidujemy atrakcyjne upominki.

7. Główną nagrodą będzie ekskluzywny rejs o wartości 1200 pln tradycyjną łodzią wiślaną sprofilowany pod oczekiwania zwycięscy/zwyciężczyni.Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.


powrót do strony głównej