Rejs pod Gwiazdami

Panorama Torunia od strony Wisły uchodzi za jeden z “Siedmiu Cudów Polski”. Zapewniamy, że nocą prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Pod nocnym niebem na czarnej toni będziesz miał wrażenie, że na świecie jest tylko nasza łódź i rozświetlony Toruń.

Rejs rozpoczynamy na Przystani AZS chwilę przed zmrokiem, gdy most im. Józefa Piłsudskiego i panorama Starego Miasta rozświetlone zostają iluminacją, malowniczo odbijającą się w wiślanej toni. To czas, gdy na Bulwarze Filadelfijskim pojawiają się zwabieni wieczornym urokiem rzeki turyści, aby właśnie w tym miejscu włączyć się w nurt nocnego życia miasta tęsknie spoglądając na nurt Wisły. My idziemy o krok dalej i naszym Rejsem Pod Gwiazdami dajemy Ci możliwość popłynąć nie tylko w przenośni, ale i dosłownie z nurtem rzeki i nocnego życia naszą łodzią rozświetloną barwnymi lampionami. Na pokładzie naszych łodzi czeka na pasażerów naturalna woda mineralna „Krystynka”, której lekko słonawy posmak doskonale gasi pragnienie, lub tradycyjna oranżada „Ciechocinka” w szklanej butelce 0,33l – smak dzieciństwa PRL-u.

  1. Łodzie są otwarto pokładowe. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie, słońce mocniej pali, może spaść deszcz – prosimy ubrać się adekwatnie do pogody.
  2. Sternik może mówić w języku angielskim, francuskim, rosyjskim – po wcześniejszym uzgodnieniu.
  3. Zabieramy na pokład osoby z problemami w poruszaniu się – po wcześniejszej informacji. Mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach.
  4. Na łódź można zabrać spokojne zwierzę domowe, wózek, rower.
  5. Na łodzi przyjmujemy płatność gotówką.
  6. Zakupując bilet akceptujesz regulamin.

Kalendarz rejsów

Sprawdź nasze inne rejsy

Rejs Wisłą na Zachód
Rejs Średniowieczny port Toruń
Rejs Toruń od wody strony
Rejs Wschód nad Toruniem