Rejs Panorama Torunia

Rejs tradycyjną łodzią drewnianą wzdłuż panoramy Starego Miasta, w stronę dawnej osady rybackiej Winnica. Podczas rejsu zobaczysz Toruń od strony rzeki i poczujesz klimat średniowiecznego portu. Wracając łódź podpływa do rezerwatu przyrody Kępa Bazarowa. Panorama Torunia od strony Wisły uchodzi za jeden z “Siedmiu Cudów Polski”.

Zakupu biletu można dokonać przez internetowy system rezerwacyjny, który jest dostepny poniżej:
  • Na łodzi należy bezwzględnie wykonywać polecenia kapitana.  
  • Podczas rejsu obejrzycie panoramę średniowiecznego Torunia. Miniemy dwa toruńskie mosty, dopłyniemy do osiedla Winnica i zawrócimy. Wracając podpływamy w okolice rezerwatu przyrody Kępa Bazarowa. Koniec rejsu jest w tym samym miejscu co początek.
  • Zapraszamy na rejs osoby z problemami w poruszaniu się. Jedna z naszych łodzi – BYK jest specjalnie przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach. Serdecznie zapraszamy – oprócz świetnych widoków zapewniamy komfort i obsługę przyjazną osobom o specjalnych potrzebach.  
  • Na pokładzie naszych łodzi jest dostępna za darmo naturalna, lecznicza woda mineralna Krystynka, wydobywana w pobliskim Ciechocinku. 

Dodatkowe informacje: 

Łodzie są otwarto pokładowe. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie, słońce mocniej pali, może spaść deszcz – prosimy ubrać się adekwatnie do pogody.

  1. Sternik może mówić w języku angielskim, francuskim, rosyjskim – po wcześniejszym uzgodnieniu.
  2. Na łódź można zabrać spokojne zwierzę domowe, wózek, rower.

Miejsce startu: