Rejs Wisłą na zachód

Wieczorny rejs malowniczym odcinkiem Wisły w stronę zachodzącego słońca. Powrót o zmierzchu z widokiem na toruński most i podświetloną panoramę miasta.
Zakupu biletu można dokonać przez internetowy system rezerwacyjny, który jest dostępny poniżej:
  • Na łodzi należy bezwzględnie wykonywać polecenia kapitana. 

  • Podczas rejsu o zachodzie słońca zanurzycie się w romantyczną panoramę i ciszę wieczornej Wisły. W ciągu kilku minut przeniesiemy Was w scenerię wypełnioną zielonością, ptakami i miękkim światłem słońca. 

  • Ten rejs to idealna okazja na randkę lub romantyczne zdjęcia. Nasze klasyczne drewniane łodzie są otwarte i nic nie oddzieli Was od wieczornej atmosfery.

  • W trakcie rejsu sternik wyłączy na pewien czas silnik, a Wy w pełni doświadczycie Rzeki, która leniwie poniesie Was w stronę słońca zachodzącego nad Sanktuarium NMP w Porcie Drzewnym. Do Waszej dyspozycji będą ciepłe koce oraz napój dostosowany do temperatury dnia. Drogę powrotną będzie wskazywała nam podświetlona tarcza wielkiego zegara na wieży Ratusza Staromiejskiego.

  • Weźcie ze sobą dodatkowe ubranie. Wieczór na wodzie na pewno będzie chłodniejszy niż między nagrzanymi budynkami miasta. Ruszamy z Przystani Toruń (ul. Popiełuszki 1) dokąd można wygodnie dojechać komunikacją miejską, rowerem, hulajnogą lub samochodem. Można też dojść na pieszo – dojście piechotą od pomnika Kopernika na Starym Rynku do Przystani Toruń trwa 15 minut.  
  • Zapraszamy na rejs osoby z problemami w poruszaniu się. Jedna z naszych łodzi – BYK jest specjalnie przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach. Serdecznie zapraszamy – oprócz świetnych widoków zapewniamy komfort i obsługę przyjazną osobom o specjalnych potrzebach.  
  • Na pokładzie naszych łodzi jest dostępna za darmo naturalna, lecznicza woda mineralna Krystynka, wydobywana w pobliskim Ciechocinku. 

Dodatkowe informacje:

  1. Łodzie są otwarto pokładowe. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie, słońce mocniej pali, może spaść deszcz – prosimy ubrać się adekwatnie do pogody.
  2. Sternik może mówić w języku angielskim, francuskim, rosyjskim – po wcześniejszym uzgodnieniu.
  3. Na łódź można zabrać spokojne zwierzę domowe, wózek, rower. 
Miejsce startu: