Rejs Wisłą na zachód

Wieczorny rejs malowniczym odcinkiem Wisły w stronę zachodzącego słońca. Powrót o zmierzchu z widokiem na toruński most i podświetloną panoramę miasta.
 • Podczas rejsu o zachodzie słońca zanurzycie się w romantyczną panoramę i ciszę wieczornej Wisły. W ciągu kilku minut przeniesiemy Was w scenerię wypełnioną zielonością, ptakami i miękkim światłem słońca. 

 • Ten rejs to idealna okazja na randkę lub romantyczne zdjęcia. Nasze klasyczne drewniane łodzie są otwarte i nic nie oddzieli Was od wieczornej atmosfery.

 • W trakcie rejsu sternik wyłączy na pewien czas silnik, a Wy w pełni doświadczycie Rzeki, która leniwie poniesie Was w stronę słońca zachodzącego nad Sanktuarium NMP w Porcie Drzewnym. Do Waszej dyspozycji będą ciepłe koce oraz napój dostosowany do temperatury dnia. Drogę powrotną będzie wskazywała nam podświetlona tarcza wielkiego zegara na wieży Ratusza Staromiejskiego.

 • Weźcie ze sobą dodatkowe ubranie. Wieczór na wodzie na pewno będzie chłodniejszy, niż między nagrzanymi budynkami miasta. Ruszamy z Przystani Toruń (ul. Popiełuszki 1) dokąd można wygodnie dojechać komunikacją miejską, rowerem, hulajnogą lub samochodem. Można też dojść na pieszo. Dojście piechotą od pomnika Kopernika na Starym Rynku trwa 15 minut.  
 • Zapraszamy na rejs osoby z problemami w poruszaniu się – po kupnie biletu dla osób niepełnosprawnych. Jedna z naszych łodzi – BYK jest specjalnie przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach. Serdecznie zapraszamy – oprócz świetnych widoków zapewniamy komfort i obsługę przyjazną osobom o specjalnych potrzebach.  

Dodatkowe informacje:

 1. Łodzie są otwarto pokładowe. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie, słońce mocniej pali, może spaść deszcz – prosimy ubrać się adekwatnie do pogody.
 2. Sternik może mówić w języku angielskim, francuskim, rosyjskim – po wcześniejszym uzgodnieniu.
 3. Zabieramy na pokład osoby z problemami w poruszaniu się – po wcześniejszej informacji. Mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach.
 4. Na łódź można zabrać spokojne zwierzę domowe, wózek, rower.
 5. Na łodzi przyjmujemy płatność gotówką.
 6. Na łodzi należy bezwzglednie wykonywać polecenia kapitana. 
Miejsce startu: