Rejs pod Gwiazdami

Panorama Torunia od strony Wisły uchodzi za jeden z “Siedmiu Cudów Polski”. Zapewniamy, że nocą prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Pod nocnym niebem na czarnej toni będziesz miał wrażenie, że na świecie jest tylko nasza łódź i rozświetlony Toruń.

Rejs rozpoczynamy na Przystani AZS chwilę przed zmrokiem, gdy most im. Józefa Piłsudskiego i panorama Starego Miasta rozświetlone zostają iluminacją, malowniczo odbijającą się w wiślanej toni. To czas, gdy na Bulwarze Filadelfijskim pojawiają się zwabieni wieczornym urokiem rzeki turyści, aby właśnie w tym miejscu włączyć się w nurt nocnego życia miasta tęsknie spoglądając na nurt Wisły. My idziemy o krok dalej i naszym Rejsem Pod Gwiazdami dajemy Ci możliwość popłynąć nie tylko w przenośni, ale i dosłownie z nurtem rzeki i nocnego życia naszą łodzią rozświetloną barwnymi lampionami. Na pokładzie naszych łodzi czeka na pasażerów naturalna woda mineralna „Krystynka”, której lekko słonawy posmak doskonale gasi pragnienie, lub tradycyjna oranżada „Ciechocinka” w szklanej butelce 0,33l – smak dzieciństwa PRL-u.

  1. Łodzie są otwarto pokładowe. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie, słońce mocniej pali, może spaść deszcz – prosimy ubrać się adekwatnie do pogody.
  2. Sternik może mówić w języku angielskim, francuskim, rosyjskim – po wcześniejszym uzgodnieniu.
  3. Zabieramy na pokład osoby z problemami w poruszaniu się – po wcześniejszej informacji. Mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach.
  4. Na łódź można zabrać spokojne zwierzę domowe, wózek, rower.
  5. Na łodzi przyjmujemy płatność gotówką.
  6. Zakupując bilet akceptujesz regulamin.