Rejs Toruń o Zmierzchu

Panorama Torunia od strony Wisły uchodzi za jeden z “Siedmiu Cudów Polski”. Zapewniamy, że nocą prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Pod nocnym niebem na czarnej toni będziesz miał wrażenie, że na świecie jest tylko nasza łódź i rozświetlony Toruń.
  • Ruszamy z Przystani Toruń (ul. Popiełuszki 1) dokąd można wygodnie dojechać komunikacją miejską, rowerem, hulajnogą lub samochodem. Można też dojść na pieszo. Dojście piechotą od pomnika Kopernika na Starym Rynku trwa 15 minut. 
  • Podczas rejsu oglądamy panoramę średniowiecznego Torunia. Mijamy dwa toruńskie mosty, dopływamy do osiedla Winnica i zawracamy. Wracając podpływamy w okolice rezerwatu przyrody Kępa Bazarowa. Koniec rejsu jest w tym samym miejscu co początek. 
  • Dodatkowym atutem tej formy zwiedzania miasta jest to, że w upalne dni możesz zwiedzać miasto rozkoszując się świeżą rzeczną bryzą.

Na pokładzie naszych łodzi jest dostępna za darmo naturalna, lecznicza woda mineralna Krystynka, wydobywana w pobliskim Ciechocinku. 

Dodatkowe informacje:

  1. Łodzie są otwarto pokładowe. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie, słońce mocniej pali, może spaść deszcz – prosimy ubrać się adekwatnie do pogody.
  2. Sternik może mówić w języku angielskim, francuskim, rosyjskim – po wcześniejszym uzgodnieniu.
  3. Zabieramy na pokład osoby z problemami w poruszaniu się – po wcześniejszej informacji. Mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach.
  4. Na łódź można zabrać spokojne zwierzę domowe, wózek, rower.
  5. Na łodzi przyjmujemy płatność gotówką.
  6. Na  łodzi należy bezwzglednie wykonywać polecenia kapitana.

Miejsce startu: