Rejs Nocna Panorama Torunia

Panorama Torunia od strony Wisły uchodzi za jeden z “Siedmiu Cudów Polski”. Zapewniamy, że nocą prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Pod nocnym niebem na czarnej toni będziesz miał wrażenie, że na świecie jest tylko nasza łódź i rozświetlony Toruń.
Zakupu biletu można dokonać przez internetowy system rezerwacyjny, który jest dostępny poniżej: 
  • Na łodzi należy bezwzględnie wykonywać polecenia kapitana. 
  • Ruszamy z pomostu na Wiśle przy Bulwarze Filadelfijskim na wysokości Bramy Żeglarskiej. Dojście piechotą od pomnika Kopernika na Starym Rynku do pomostu 15 minut.  
  • Podczas rejsu oglądamy panoramę średniowiecznego Torunia. Mijamy dwa toruńskie mosty, dopływamy do osiedla Winnica i zawracamy. Wracając podpływamy w okolice rezerwatu przyrody Kępa Bazarowa. Koniec rejsu jest w tym samym miejscu co początek.
  • Zapraszamy na rejs osoby z problemami w poruszaniu się. Jedna z naszych łodzi – BYK jest specjalnie przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach. Serdecznie zapraszamy – oprócz świetnych widoków zapewniamy komfort i obsługę przyjazną osobom o specjalnych potrzebach.  
  • Na pokładzie naszych łodzi jest dostępna za darmo naturalna, lecznicza woda mineralna Krystynka, wydobywana w pobliskim Ciechocinku.  

Dodatkowe informacje:

  1. Łodzie są otwarto pokładowe. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie, słońce mocniej pali, może spaść deszcz – prosimy ubrać się adekwatnie do pogody.
  2. Sternik może mówić w języku angielskim, francuskim, rosyjskim – po wcześniejszym uzgodnieniu.
  3. Na łódź można zabrać spokojne zwierzę domowe, wózek, rower.

Miejsce startu: