Cena: od 60 zł/osoba, czas trwania: od 2 godz., dla grup od 20 do 60 osób 

Uczestnicy zajęć przeprawią się drewnianymi, tradycyjnymi łodziami na drugi brzeg Wisły. Tam w pobliżu ruin Zamku Dybowskiego (ufundowanego w XV wieku przez Władysława Jagiełłę) wezmą udział w zabawach rycerskich i plebejskich.

Cena: 40 zł/osoba, czas: 50 minut, dla grup od 20 do 60 osób

Spacerowy rejs wzdłuż panoramy średniowiecznego Torunia tradycyjnymi łodziami drewnianymi.

Przepłyniemy wzdłuż bulwaru, pod dwoma mostami i przy rezerwacie przyrody Kępa Bazarowa. Na przystań może wjechać autokar.

 

Cena: od 60 zł/osoba, czas trwania: od 2,5 godz., dla grup od 12 do 30 osób

Odpocznij od zgiełku miasta. Uczestnicy zostaną przewiezieni łodziami do Ogrodu Wolnej Wisły – zielonej oazy nad Wisłą w Toruniu. Możliwy posiłek biwakowy lub warsztaty pieczenia pizzy.

Cena: od 160 do 190 zł/osoba, czas trwania: od 4 do 5,5 godzin, dla grup od 20 do 48 osób

Rejs z Torunia do Wielkiej Nieszawki połączony ze zwiedzaniem Olenderskiego Parku Etnograficznego oraz posiłkiem z miejscowych specjałów przygotowanym przez Kuchnię Objazdową Niech Cię Zakole.

 

Czas trwania: 2 godziny

Poznaj historią Torunia – miasta Hanzeatyckiego – wszystkimi zmysłami. Zabierzemy Was w rejs Wisłą wzbogacony opowieścią flisaka oraz poczęstunek inspirowany kuchnią hanzeatycką; pełną morskich specjałów i wyrazistych przypraw.

Następnie zostaniecie oprowadzeni po handlowych uliczkach Starego Miasta Torunia gdzie najmocniej poczujecie ducha Hanzy – największej gildii kupieckiej średniowiecznej Europy.

Cena: 60 zł /osoba, czas trwania: od 2,5 godzin, dla grup od 20 do 60 osób.

Uczestnicy płyną  z Parku Etnograficznego w Kaszczorku do centrum Torunia. Po drodze zwiedzają ruiny Zamku w Złotorii. Obejrzą także miejsce w którym Drwęca wpada do Wisły.

Łodzie wiozą pasażerów w jedną stronę, dojazd do Parku Etnograficznego komunikacją miejską lub autokarem.